З 06 по 09 жовтня Товариство з обмеженою відповідальністю «Іст Енержі Інжиніринг»  прийме участь в міжнародній виставці SOLAR UKRAINE 2020, яка відбудеться у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» – стенд C602.

З 06 по 09 жовтня Товариство з обмеженою відповідальністю «Іст Енержі Інжиніринг»  прийме участь в міжнародній виставці SOLAR UKRAINE 2020, яка відбудеться у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» – стенд C602.

На виставці товариство, яке є одним з першопроходців в сонячній енергетиці в Україні та має чималий досвід роботи з 2011 року на об’єктах сонячної генерації презентує свої можливості як надавач послуг з моніторингу та аудиту, поточного технічного обслуговування та експлуатації об`єктів відновлювальної енергетики. В якості оператора АСКОЕ наше підприємство зареєстровано на Ринку електричної енергії України з 2012 року , а як Постачальник послуг комерційного обліку працює з 2019 року.

До наших безумовних переваг відносяться:

  • фахівці, які працюють в сфері організаціїї, технічного супроводу комерційного обліку, формування макетів та передачі сегрегованих та консолідованих даних вже понад вісім років;
  • програмне та апаратне забезпечення для адміністрування даних АСКОЕ_
  • готовність співпрацювати з контрагентами з усіх регіонів України.

Комерційний облік та адміністрування детальної бази даних у суб`єктів відновлюваної енергетики здійснюємо відповідно до вимог Закону України «Про ринок електричної енергії», Кодексу комерційного обліку електричної енергії та Правил ринку в повних обсягах ролі встановленої для Постачальника послуг комерційного обліку.

Окрім функцій Оператора засобів комерційного обліку та Оператора зчитування даних з лічильників  і даних комерційного обліку , їх адміністрування також пропонуємо учасникам виставки, суб`єктам сонячної та вітро генерації інші пов`язані послуги:

  • формування та оформлення Актів звірки відпуску і виробітки, та відправлення їх за приналежністю;
  • моніторинг, аудит та підготовка рекомендацій щодо оптимізації роботи складових частин генеруючого обладнання;
  • формування та надання в державні органи (НКРЕКП, Міненерго, НЕК Укренерго) та суміжним учасникам ринку звітної, у встановлених формах, та прогнозної інформації щодо обсягів виробництва електричної енергії.

Останнє, з урахуванням вимог чинного законодавства щодо фінансових санкцій до суб`єктів генерації за позабалансові обсяги виробництва, які будуть застосовуватись з 1-го січня наступного року є зараз особливо актуальним.

Використання наших послуг знімає потребу Контрагенту у формуванні та утриманні власного підрозділу фахівців (як мінімум 4 штатних од.), витрат на необхідне програмне, апаратне забезпечення, тобто має прямий фінансовий зиск.

 

Контакти:        [email protected]        тел: +380 50 341 83 33